Hengchang quiltování techniky továrna se specializuje na výrobu quiltování řetízkové počítačové multifunkční quiltovací stroj, multi-jehly quiltovací stroj, stroje, matrace strojů dlouho ruku jedné jehly quiltovací stroj.

Naše stroje kombinovat americkou pokročilé technologie s dekorací k výrobě generace nových strojů. Naše výrobky jsou tedy vysoce konkurenční výhodu v oblasti kvality, spolehlivosti, účinnosti, efektivnosti nákladů a snadnou obsluhu. Naše poptávka po kvalitě dosáhla nás skvělou pověst po celém světě.

Máme velkou zákaznickou základnu, včetně zákazníků z Číny, Ameriky, Evropy, Středního východu, východní Asie a dalších místech.

Jsme vděčni našim zákazníkům za jejich podporu a loajalitu. Na oplátku budeme i nadále tvrdě pracovat, poskytovat vysoce kvalitní stroje s profesionální management a poprodejní služby našim zákazníkům.

Naše odhodlání je poskytovat vynikající služby zákazníkům

Naším cílem je poskytovat podporu prodeje, servisní podporu a část podpory

Globální obchodní síť:

HengChang i nadále pracovat s příkonem od zákazníků tak, aby se i nadále lepší stroj pro budoucnost. Zaměření je HengChang je zlepšit požadavky zákazníků tím, že poskytuje nejlepší kvalitu strojů na světě s výjimečnými službami a komunikaci.

Do budoucna:

Podpořte spokojenost je naše odhodlání.

Novinkou je naše trvalé záruka.