Počítačové quiltovací stroj opravy a údržba tipy

Počítačové quiltovací stroj s prodlužující využití času, často náchylné k různým problémům. Proto bychom měli věnovat pozornost na přiměřené výživné počítačové quiltovací stroje, zachování dobré pracovní prostředí.

Počítačové quiltovací stroj pracovní prostředí, včetně prostředí fyzikální a elektrické dvěma způsoby. Bývalý se odvolává na okolní teplotě, vlhkosti, prachu znečištění a vibrací, dopad; se týká statické elektřiny, moc šum linky a RF rušení. Je-li faktory životního prostředí jsou ignorovány, může způsobit, že systém pracovat chybně.

1, počítačový quiltování stroj prostředí teplota a vlhkost: počítač požadavky na teplotu a vlhkost není vysoká, tak dlouho, jak uživatelé pocit, pohodlné prostředí, počítače mohou přenášet.

Teplota je příliš nízká, může být některé části nejsou správně funguje, není počítač selhání teplota příliš vysoká, počítačové chlazení selhání komponenty potíže kvůli přehřátí;

Relativní vlhkost vzduchu se mění, vzhledem k jejich umístění, příliš suchý vzduch může způsobit nahromadění statické elektřiny, škody na integrované obvody, špatné pro lidská a stroje. Příliš vlhký vzduch, bude počítačové čipy uvnitř oxidaci způsobených korozí, což má za následek nedostatečný kontakt nebo zkratu.

2, ventilace: počítač má určité požadavky na větrání, počítač nejlepší dobré větrání a Shun na chladič.

3, izolace: motor sterilní prostředí je hlavním faktorem, zajistit pracovní stroje správně, musí existovat nějaké prachu zařízení například čištění zařízení, pantofle a kryt.