Počítačové quiltovací stroj šicí parametry do ovládání počítače

To je proces quilting šití šití, které parametry (šití rychlost, tloušťku čáry, čáry napětí, atd.) jsou řízené počítačem.

Quiltovací stroj online stopy vzniklé při potřebě počítač ovládat parametry rychlosti šití. Quiltování rychlost stroje dle šicí potřeby neustále přizpůsobovat.

Quiltovací stroj online skladby během vzniku dopad pointa, kontrolovat množství paličkování závit kolik příspěvků, zaručit zastavení šití šití bez chybí pointa pro poslední čas, protože stehu paličkování závit kapacita velikosti ovlivnit kvalitu šití. Quiltovací stroj paličkování závit zapotřebí v reálném čase kontrolu nad váhu příspěvek parametry, alarm, ukončena pro cívky. Quiltování stroj online skladby během formace, uspokojit potřeby z různých materiálů, v rámci diferenciální podávání je třeba šít na různé segmenty mají různé diferenciální podávání výši aktuální kontroly. Jak oblek rukáv procesu vyzval k přijetí kontrol počítače pro různé šicí šicí pro různé diferenciální podávání částečná kontrola zajistit stabilitu v obleku rukáv technologie. Toto jsou quilting šití šicí parametrů procesu realizace ovládání počítače, parametr je prostředkem zlepšení kvality šití výrobků.

Quiltování trn stroj při práci a vyberte řádek a háček line agentury postupně uvědomuje, počítačové řízení, na zařízení nastaven 2řízený stroj, prošívání trn krmení mechanismus, a zvolit mechanickou část linky pro motor řízený, háček line stroj pro jinou jednotku. Gill a zavádění mechanismu po vzniku smyček, zkontrolujte, zda kabel stroje cílovou čáru kroužků, výdeje vlákno mechanismus rychle zavezou ryskou a háček smyčky linky agentur a zajistit hladké dno přijatého materiálu. Tyto dvě instituce jsou poháněna 2 různé motorické koordinace realizace synchronní řízení.