Počítačové quiltovací stroj pád problém jak to opravit

1, pečlivě zkontrolujte pásy mají počítačový quiltovací stroj volné složenky, pokud je taková otázka bude muset být upraveny v časovém limitu.

2, zkontrolujte opotřebení lamel tření hlavy motoru spojka počítačové quiltovací stroj není vážné, kontrolu spojky akce je normální, spojka cestování nejsou v normálním rozmezí, nastavte při nahrazování obnovení pramenů a seřízení spojky třecí deska cesta.

3, zkoumala počítačové quiltovací stroj je prach a přesně ve středu. Odstranění pásu, otoète horní a dolní načasování, hlava a spodní část otáčení snímků respektive, nejsou žádná hluchá místa. Stroj by měl být mrtvý, pečlivě určit hluché místo a pak být vyloučen. Zaměření kontroly pohybujících se dílů pro deformace, šrouby pro volné směny nebo cvičení a špína a cizích těles a nedostatek ropy způsobují zpoždění hnutí. Když deformace náhradní díly, upravte pozici na volných částí a cizí objekty by měly být odstraněny omytím a pak namazat. Zvláštní pozornost na kontrolu, že háček stojanu železniční svorka hadříkem zbytky a jiné nečistoty.