Pružná automatizace a zařízení pro zpracování

Jak produkt se stává stále Diverzifikovaný, náhradní rychlejší, zkrácení cyklu životnosti produktu, mnoho druhů hromadné (zejména malé) výroby je již tradiční výrobní produkce vzory. Proto automatizované zpracování zařízení flexibilní kynutí. Flexibilní řadu flexibilních projevil v objekty, které mohou být snadno v určitém rozsahu od zpracování náhradní díly pro další část zpracování funkce. Flexibilní automatizovaného zpracování je řízeno software/programování obráběcích ke zpracování, nahradil s jinými částmi, jednoduše tím, že změníte odpovídající software/programování a trochu (někdy ani nutnost nahradit svítidla). Obecně není třeba pro obráběcí stroje, zařízení pro ruční nastavení, může být dosaženo v jiné části zpracování pro sériovou výrobu, nebo obojí změnit více část produkce, což výrazně zkrátí více výrobních zařízení úpravy a doba přípravy výroby.

Pro automatizované zpracování střední a malosériová výroba, s některými z následujících funkcí.

(1) automaticky transformovat zpracování funkce, automatické zpracování zařízení, které lze nastavit jeden nebo skupinu počítačů, nebo programovatelný regulátor pro řízení a správu systému výroby, systém může být vybaven různými produkty podle jejich potřeb, pohodlně a rychle funkce Automatická změna vybavení pracovního programu, snížit doba seřízení zatížení systému.

(2) funkce automatického zpracování několika výrobků nebo jejich částí, nastavte obrobku při obrábění systém a doprovodná svorku dopravního systému, stejně jako systém zpracování má značnou všestrannost a vysokým stupněm automatizace, aby celý systém v skupiny technologie automaticky na základě více produktů nebo skupin součástí zpracování funkce.