Některé znalosti o počítačových quiltovací stroj

Počítačové quiltovací stroj se používá pro šití matrace, potahy matrací, deky a další lineární vzorec na textilní stroje. Je to podobné principy šicích strojů, (šicí stroj textil pohyb, stacionární stroje. Quiltování stroj cvičení: statické stroj hnutí textilu).

Quiltování stroj interpretovány doslova být quiltování stroje, řekněme "prošívání". Vysvětlení podaná CI, prošívání je s dlouhou jehlou šití laminované textilie, na straně druhé pevné. Původně je prošívaná ručně. Po vynález šicího stroje lidé začali studovat quiltovací stroj. Kolem roku 1991, Čína zavedla první stroj prošívání. To byl v té době, Čína začala mít své vlastní přikrývku. Ale do té doby, lidé věděli o přikrývku, málo, takže většina deka je exportován.

Vznik počítačové quiltovací stroje:

Za kontinuální výzkum v úsilí výzkumníků, nakonec vyvinula počítačově kontrolované "quiltovací stroj". On vyřešil zrození quiltování nepřekonatelné problémy. Počítačové quiltovací stroj ve srovnání s tradiční mechanický šicí stroj, zlomil jeho kravatu půl souřadnic funkci jednoduchého vzoru. Přesné počítačové systémy pod kontrolou quiltování funkce dokonale celý souřadnicový systém vyvinutý řadu složitých vzorů, rychlost výroby, mechanický výkon, hlukem a dalších ukazatelů jsou mechanické stroje minulosti nemohl rovnat.