Rozdíl mezi počítačovým prošívacím prošíváním a vícenásobným prošívacím prošíváním

Počítačový prošívací stroj s jednou jehlou

Jediným prošívacím strojem na jehly je počítačem řízený prošívací stroj s jednou prošívací hlavou podle počtu prošívacích jehel. Je to textilní stroj používaný k šití lineárních vzorů na matrace, přehozy a přikrývky. Jeden jehlový prošívací stroj dokáže rychle spojit krásné vzory ve směru osy XY, vhodné pro prošívání matrací, přehozy na postel, prošívané přikrývky a dalších produktů. Je to efektivní počítačový prošívací stroj schopný vyrábět produkty s vysokou výstupní hodnotou.

_20191213150929


Počítačový prošívací stroj s více jehlami

Vícejehlový prošívací stroj je druh prošívacího stroje, který se používá hlavně k výrobě skleníkové izolace. Přijímá mimořádně velký háčkový háček, aby se zabránilo situaci můstků. Rychlost prošívání je rychlejší a stehy jsou hladké a elegantní. Vícejehlový prošívací stroj se obecně používá pro profesionální výrobu skleníkových přikrývek, izolačních přikrývek, záclon dveří, přikrývek automobilů atd.

B612Kaji_20200707_102507_361


Počítačový šicí stroj s jedinou jehlou je obecně produktem vysoké hodnoty se složitými vzory prošívání.


Počítačový prošívací stroj s více jehlami je obecně deka se skleníkovou izolací s jednoduchým vzorem prošívání a vysokou rychlostí výroby.