Počítačový quiltování stroj inteligence rozvoj Číny silnice

Quiltování stroj technologie vývoje v Číně a na zkušenosti získané v průběhu mezinárodního aparátu, ale je počítačový quiltovací stroj trh s rozvojem z textilního průmyslu i nadále rozšiřovat.

Skutečné v Číně, quiltovací šicí stroj počítač prošívání šicí stroj produkty skutečných tržních také jen u více než 10 let do formování, tato třída výrobky také patří k mladým státu, je dlouhý, počítač quilting šití důvěrné přejít silnici také budoucnost rozvoje směrem bude, je a mezinárodní standardy inteligentní ze silnice, počítačové quiltování šicí stroj by měl dosáhnout jednorázové dokončené otevřené bavlny a hadříkem a Fíliho a přijatou stranu a stranu CD, proces nastaví linie, a operace by měla s vizuální, lidštější a inteligentní z.

A počítačovou quiltování stroje a vyšívací stroje bude kombinovat také s dálkovým ovládáním výrobního procesu, tedy realizace quiltovací konstrukce průmyslové výroby automatizace, inteligentní informační management a proces řízení. Inteligentní rozvoj počítačové quiltovací stroje, Čína je obecný směr cesty.