Se rozvíjející Trend textilních strojů a strojních zařízení

Textilní stroje nadace v posledních letech, aktivní v městě mezinárodní textilní skládaného kamene kolem textilních strojů výrobců jsou soustředěny v průmyslovém parku, haimen, 10 nebo tak, Nantong Tong stroje je uvnitř i vně provincie slavné multi-jehly quiltovací stroj produkce a distribuce podnikání. Rudong, zvláštní administrativní oblast, existují některé prošívání výrobní podniky. Působištěm je velký ostrov cestu domů stroje textilek, rozhovor s novináři, může být jeho slova jednostranný, ale také odráží některé z domácí textilní tržní podmínky.

Domácí průmysl úrovni klimatu do výrobní technologie mnoho podobných textilních strojů jakost, technologické inovace rychlost, prodejní nástroje a singl, jsou pasivní prodej, dveře je obvykle objednávky kupující nebo nákup. Kupující si zakoupit nejcennější značku. Ať už je to nové nebo staré zákazníky, jak mají vysokou loajalitu zákazníků ke značce, jakmile přesvědčeni, obchodní značky, se zavázaly k nákupu.

V souvislosti s průmyslovou inovaci produkt struktura úpravy a zařízení rekonstrukce je nevyhnutelnou volbou pro textilní podniky; mnoho zvýšení nákladů na straně druhé nutí podniky vybrat energeticky účinných výrobků. Tedy, zvýšit technologický obsah produktů a produktivita je základních textilních strojů průmysl vývoj a trendy.