Francie textilní stroje zaměřené na indický trh

Francie textilní strojírenství zaměřit se na expanzi na evropském trhu, roční obrat 1,3 miliardy dolarů. Však v důsledku hospodářské krize, jako je Čína, Indie a Turecka a další rozvíjející se země stala Francie stroje trh.

Francouzské textilních strojů výrobců historický přispělo k rozvoji textilního průmyslu, bavlnou, spinning průmyslu, zkroucené a tvarovaných nití průmyslu stroje, žakárové a Dobby stroje, teplo nastavení stroje, dodávky netkané textilie do nových odvětví textilního průmyslu zpracování a recyklaci textilních materiálů. Francouzské textilní strojírenství z hlediska exportu zařadil šestý na světě.

Francie textilních strojů výrobců asociace (UCMTF) prezident bulunuo·amulina řekl: "po dlouhou dobu, jsme kolaps země oděv a textilním trhu. Evropský trh se také přihodilo. Tyto trhy se obrátil na Čínu a Indii a dalších zemích. Navzdory čínské nedávný nedostatek elánem, ale to vypadá lépe. A místní investiční pobídky od vlády Indie trh se stal docela aktivní. "Jak prodej vrátila na úroveň před velkou hospodářskou krizí, Francie textilní strojírenství vypadá slibně.