Matrace stroj Matrace Prošívání stroj nepřetržitý úsilí a výkon!

Matrace stroj matrace quilting profesionální zabývající se domácí a zahraniční dobře známý šicí zařízení a související náhradní díly velkoobchodní a maloobchodní, obchodní zástupci servisní společnosti. Mattress quilting agent agenti jsou japonské těžké stroje, Morimoto, Yamato, KM, Spojené státy Eastman, Gerber, Jiangsu Bailian, Shenzhen devadesát devět, Taizhou Shengtian, snooker, Nambang a dalších známých značek doma iv zahraničí velkoobchod Maloobchod všech druhů Dovážet a domácí šicí stroje náhradní díly, a poskytovat zákazníkům šablony vývoj a výrobní služby, stejně jako poskytování automatické šablony stroje pronájem a zpracování. Společnost Hangzhou Haicheng Oděvní zařízení Co, Ltd se zabývá v oboru téměř 30 let, pro domácí šicí stroj průmyslu, jeden z největších prodejců, ale také naše nejsilnější podporu. Naše společnost stanovila školení, poradenství, prodej, montáž, poprodejní údržbu, servis v jednom, pro oděvy, zavazadla, autosedačky, obuv a další oblasti výrobních podniků, s vynikajícím týmem prodeje pro tovární poradenství a poskytují efektivní a zdarma po -sales service, vyhrál většinu nových a starých zákazníků souhlasil.

Matrace stroj V oblasti šicí techniky, rychlý nárůst ročních tržeb více než 50 milionů. V procesu vývoje, inovací, tvrdých služeb pomáhá zákazníkům modernizovat automatizační zařízení, aby zlepšili kvalitu, zlepšily efektivitu, šetřily náklady a snížily závislost na kvalifikovaných pracovnících, aby zákazníci na východoasijském trhu konkurence vyhrál Zpět výhodu. Naše společnost udržuje obchodní nápady "na trhu jako první, zákazník nejprve, nejprve na první pohled" a vytváří tak vztahy se zákazníky, úspěchy zákazníků.

Matrace stroj 2015 vyhrál "Anhui Šicí zařízení asociace," vyhlášený "provincie Anhui, šicí vybavení vynikající prodejce" titul. Věříme, že prostřednictvím našeho nepřetržitého úsilí a prosazování určitých zákazníků budeme schopni dosáhnout vítězné situace pro lepší zítřky!

Linyi County Dongcheng Hongyun Stroje je profesionální výroba a prodej bavlny podniky, hlavní produkty jsou: elektrické ovládání nastavit šířku drticí stroje, ručně nastavit šířku drátu kreslícího stroje, jeden válec nastavitelný široký květ stroj, Double Válec nastavitelný široký stroj na květiny, česání celého stroje, inteligentní stroje bomby, žádné čisté hnětací stroje, široký stroj pro obnovu proudění vzduchu, čtyři Luo La plátna hlava otevřená stroj, matrace quilting stroj čtyři válec dvě role tkaniny na roli Navíc jsem rostlinu výroby Elektronického ovládacího zařízení nastavitelného tažného stroje a nastavitelné šířky kytarového stroje, široce absorbují výhody různých modelů, vysoký stupeň automatizace, bavlna Formace jednotné, jednoduchá obsluha, chválená většinou uživatelů.

Matrace stroj Dodržujte kvalitu a vývoj k důvěryhodnosti přežití, v roce 2000 registrované "Hongyun" obchodní známka; V roce 2002 prošla certifikace systému jakosti ISO9001 v roce 2004 z bavlny produkční licence a vyhrál "vědy a technologické podniky v provincii Shanxi" "provincii Shanxi, kvalita úvěrového řízení demonstračních podniků", "Yuncheng Shou smlouvy re-úvěrové podniky" A další slavný titul, v roce 2008, 3.15 činnosti spokojenosti zákazníků při výběru "kvality, reputace, služba spokojenosti spotřebitelské jednotky závazku."

Matrace stroj Za účelem dosažení "sto let Hongyun" vznešené cíle, a neustále zdokonalovat mechanismus, posílit vývoj, usilovat o dokonalost, matrace quilting stroj v letech výroby a řízení procesu, vytvoření jedinečné řízení výroby A jedinečný marketingový systém pro perfektní systém kvality, zlepšení předprodejního, prodejního, poprodejního servisu výrobku, je zákazník zodpovědný.

Matrace quilting machine srdečně vítá všechny oblasti podnikání doma i v zahraničí, spojte se s rukama při vytváření nové slávy!