Quiltovací obchodní příležitosti

Čína je světové nejatraktivnější prošívané textilní výroby a spotřeby trhu, má na světě nejmocnější quiltování textilní příležitosti.

Čína vybudovat středně- a dlouhodobých strategií pro zlepšení úrovně otevřené ekonomiky, vytvořit nové příležitosti pro průmyslovou inovaci textilního průmyslu

Vzhledem k tomu, že Čína připojila WTO, mezinárodní pokrytí bilaterální nebo regionální volného obchodu se rozšiřuje a čínské obchodní přebytek a velké devizové rezervy, které přispívají k čínského textilního průmyslu k rozšíření zavedení mezinárodní pokročilé zařízení, moderní technologie, vynikající talent, přilákat nové moderní výrobní podniky a instituce výzkumu a vývoje, urychlit odvětví zlepšit schopnost průmyslové inovace má velký význam. 6 let nového století, Čína textilní zařízení pro zpracovatelský průmysl učinila významný pokrok a rozvoj, včetně zahraničních a Hong Kong, Macao a kapitál představoval pro 38.05 %, prodeje 31.34 % vývozních dodávek hodnotu 64,3 %. Pokročilé zahraniční výrobní podniky v Číně vedly k pokroku a pokroku v domácím OEM továrny, uvědomit si win-win situace.


Navíc díky globalizaci, internacionalizace čínského trhu, čínský trh je nejatraktivnější trh na světě, téměř ve všech velkých jmen na světě jsou v Číně. Mezitím se domácí trh je největší průmysl čínského textilního průmyslu, 2000 podniky nad určené velikosti podílu tuzemského prodeje do výroby je 67 %, nyní o 77 %.