Proužek strojní průmysl trvale udržitelný rozvoj v Číně

Proužek řezací stroj průmyslu v Číně po účinky negativních faktorů, doma i v zahraničí, podniky a sdružení spolupracovat aktivně jít z nesnází a hledat nové rozvojové a usilovat o udržitelný rozvoj.

Pás řezací stroj průmyslu udržitelný rozvoj v Číně, potřeba, z lesa: posílení řízení, snížit náklady a zlepšit celkovou kvalitu a účinnost operací; Věnujte pozornost na kvalitu výrobku, důsledně realizovat "kvalitní strategii"; posílit nezávislou inovační kapacity, rozvíjet produkty s nezávislými duševního vlastnictví a základních technologií zlepšit tržní regulace a provozuschopnost, založené na mezinárodních i domácích trzích.

Tato metoda je určena pro jednu společnost, byl z v rámci podniku, Strip strojního průmyslu jako celku, odvětví musí být rovněž racionální, dobrá konkurenční prostředí, je dobré tržního řádu. V udržitelném rozvoji průmyslových clusteru také hraje velmi důležitou roli. Rozvoj průmyslových klastrů, můžete získat následující výhody: snižuje práh "carry on" stimulují podnikání a zvýšit úroveň technologie a inovace efektivní integrace zdrojů, dostupnosti cenově výhod, zlepšení regionální značky efektu, zlepšení konkurenceschopnosti průmyslu jako celku. Proužek v strojního průmyslu v procesu udržitelného rozvoje, obtíže a vždycky existuje nějaké nepříznivé faktory, jako například, v transformaci a modernizaci průmyslu na cestě, také plné příležitostí a výzev, ale jsme přesvědčeni, že obchodní udržitelný, tak dlouho, jak bude růst úspor, budeme schopni dostat z potíží.